نفرات برتر مسابقه کتابخوانی دوره دوم در سطح مدرسه

نام و نام خانوادگی پایه رتبه
سورنا باباپور ششم اول
محمد حسین کیهانی مقدم پنجم اول
اشکان رحمانی پنجم اول
طاها نصیری چهارم دوم
سید آرش ربیعی چهارم سوم

 

 
 
 

نفرات برتر مسابقه کتابخوانی دوره اول در سطح مدرسه

نام و نام خانوادگی پایه رتبه
سید رضا آزرده سوم اول
ایلیا اسفندیاری دوم دوم
محمد حسین فلاح دوم سوم

 

 
 
 

نفرات برتر مسابقه پرسش مهر سال 96 در سطح شهرستان

نام و نام خانوادگی پایه مسابقه رتبه
امیر حسین مشتاقیان 6/2 شعر اول
امیر رضا رمضانی 6/1 داستان نویسی اول
ایلیا نوروزی 6/1 نقاشی دوم
گروه سرود   سرود دوم

 

 
 
 

نفرات برتر مسابقه علمی بهداشتی به مناسبت دهه فجر

نام و نام خانوادگی پایه
محمد حسین کیهانی مقدم 5/2
مانی نصیری 5/1
امیر رضا رمضانی 4/1
سید سینا سیف اله پور 3/1
محمد یونسی 2/1
امیر علی هنرمند 5/2

 

 
 
 

نفرات برتر آزمون علمی جامع پیشرفت تحصیلی، 96/10/2

پایه نام و نام خانوادگی رتبه
چهارم سید آرش ربیعی اول
ایلیا داودی اول
عرشیا جعفری اول
طاها نصیری دوم
عرفان داوری سوم
پنجم خشایار خشنودی اول
ابوالفضل کاکوئی اول
امیر علی تورانی دوم
اشکان رحمانی سوم
ششم محمد جواد صمدی اول
سید عرشیا هاشمی دوم
امیر رضا رمضانی - امین منافی سوم

 

 
 
 

اسامی نفرات برتر آزمون خیلی سبز

مرحله دوم

پایه نام و نام خانوادگی رتبه
دوم

 

پرهام ایزدی

محسن قلی تبار

طاها مفیدیان
 

رتبه اول

ایلیا اسفندیاری

کسری علی کردی

فرحان یوسفی
 

رتیه دوم

محمد طاها یونسی

آرشا مژدهی راد

متین احمدی
 

رتبه سوم
سوم

 
سهیل علیزاده رتبه اول
آرتین باجان رتبه دوم
سپنتا طبری رتبه سوم

 

 
 
 

نفرات برتر آزمون علمی مبتکران

مرحله سوم

پایه نام و نام خانوادگی رتبه
چهارم

 
سید آرش ربیعی اول
طاها نصیری اول
ایلیا نوع پرور سوم
پنجم

 
مجید نصیری اول
امیر تقی زاده دوم
خشایار خشنودی سوم
ششم

 
محمد هادی هدایت نژاد اول
مانی مهدوی دوم
محمد رحیم وریجی سوم

 

 
 
 

نفرات برتر آزمون علمی مبتکران، مرحله دوم

نام و نام خانوادگی پایه رتبه
اشکان رحمانی 5/1 اول
آرش ربیعی 4/1 اول
عرفان محمودیان 6/1 اول
عرفان داوری 4/1 دوم
محمد دیانی 4/1 دوم
محمد جواد صمدی 6/2 دوم
محمد حسین کیهانی مقدم 5/2 دوم
صیام عابدینی 5/1 دوم
امیر محمد امامی 6/2 دوم

 

 
 
 

نفرات برتر آزمون علمی خیلی سبز مرحله اول

پایه دوم
امیر علی بادله
مهدی رحیمی
علی رضا خالقی
پایه سوم
علی شیرزادی
یاسین عباسی
امیر حسین صحرا پیما
سینا سیف اله پور
محمد قدمی
سید مانی رسولی
سینا امامی

 

 
 
 

نفرات برتر مسابقه داستان نویسی و طراحی جلد هفته کتاب و کتابخوانی

امیر حسین برزگر

ایلیا داودی

 
 
 

نفرات برتر مسابقه روزنامه دیواری هفته کتاب و کتابخوانی

پارسا تقی زاده

حسین راهبان

 

 
 
 

نفرات برتر مسابقه نقاشی با موضوع آب  در سطح شهرستان

عرفان صفری      پایه ششم 

امیر حسین هادیان  پایه پنجم

سید محمد رضا قاسمی   پایه چهارم

 
 
 

نفرات برتر آزمون علمی مبتکران مرحله اول

پایه نام و نام خانوادکی
پایه چهارم

 
عرفان داوری
ایلیا داودی
فرحان قهاری
پایه پنجم

 
صیام عابدینی
حسام غفاری
سید حسین زمانی
پایه ششم

 
بنیامین حسین زاده
جواد رضایی مقدم
محمد جواد صمدی

 

 

بهترین کلاس بهداشتی هفته اول بهمن

کلاس 6/2


کلاس برتر بهداشتی هفته آخر دی ماه

کلاس 5/2


برترین کلاس از نظر بهداشت

کلاس 2/1
 


تمیز ترین کلاس هفته دوم دی ماه

کلاس اول


بهترین کلاس از نظر بهداشت

5/1


برترین کلاس طرح مسواک

6/1



بازدید کنندگان محترم، لطفا نظرات خود را در مورد مطالب سایت از طریق قسمت تماس با ما در صفحه اصلی سایت به ما منتقل کنید منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم لطفا مطالب زیبا و خواندنی خود را در قسمت تماس باما  درج نمایید تا با نام شما در سایت استفاده شود. 


بازدید دانش آموزان دبستان عرفان از جشنواره جابربن حیان در مدرسه غیر دولتی نصیر


اعلام نفرات برتر مسابقه احکام مرحله آموزشگاهی