شرایط ثبت نام در دبستان عرفان
 
 

بسمه تعالی
تعهدنامه ثبت نام دانش آموزان دبستان غیردولتی عرفان
*****************************************
ریاست دبستان:
باتقدیم مدارک درخواستی از طرف مدرسه خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به ثبت نام فرزند اینجانب به نام  ....................        متولد روز ......،  ....... ماه ،  ........   سال ، در کلاس  .........    این دبستان اقدام نمایند.
ضمنا اینجانب   .............    ولی دانش آموز، خود را متعهد و ملزم به رعایت موارد زیر که در جهت رشد و تربیت فرزندم موثر می باشد، می دانم.
1- در ماه حداقل یکبار به مدرسه مراجعه نموده و از نحوه رفتار و کردار و چگونگی پیشرفت فرزندم مطلع شوم و در زمینه رفع مشکلات آموزشی و تربیتی فرزندم کوشش نمایم.
تبصره: به خاطر رعایت حقوق دیگران و نظم مدرسه حضور اولیای محترم به منظور تماس با معلمین گرامی با هماهنگی قبلی با دفتر دبستان مقدور خواهد بود.
2- ضمن همکاری های لازم در زمینه های مختلف با مدرسه دعوت مدرسه را اجابت نموده و تصمیمات متخذه از سوی انجمن اولیاء و مربیان را که منتخب اولیای دانش آموزان می باشند می پذیرد.
3-در زمینه سادگی و نظافت لباس و موی فرزندم آن طور که مقررات مدرسه و ضوابط و معیار های اسلامی است ، شخصا رسیدگی نموده و آن را موظف نمایم که از حمل اشیای قیمتی و زینتی خودداری نماید.
4-خود و خانواده ام متعهد می شویم که هنگام مراجعه به مدرسه رعایت کامل شئوات اسلامی را بنماییم.
5-در صورتی که به دلیل بیماری و یا هر دلیل موجه دیگر ، فرزندم نتواند در مدرسه حضور یابد و یا تاخیر داشته باشد ، مراتب را در اولین فرصت به اطلاع مدیر یا معاونین مدرسه رسانیده ودر اولین روز حضور وی در مدرسه علت غیبت وی را ارائه نمایم.
( طبق آیین نامه انضباطی مدارس تشخیص عذر موجه با رئیس مدرسه است.)

6- در صورتی که تاخیر ورود دانش آموز از طریق اولیای مدرسه اعلام شد ، در مورد علت  آن توضیحات حضوری و یا کتبی خواهم داد.
تبصره: دانش آموزان ملزم به حضور در مراسم صبحگاهی و برنامه های اجتماعی بوده و لازم است اجراء و شرکت در آن را محترم بشمارند.
7-هر گاه وضع اخلاق ، رفتار ، انضباط و پیشرفت درسی فرزندم با مقررات آموزشی ، تربیتی  و انضباطی مدرسه منطبق نباشد( با تشخیص مسئولین مدرسه ) اولیای واحد آموزشی مجازند که طبق آیین نامه انضباطی مدارس یکی از اقدامات زیر را در مورد وی اعمال نمایند.
الف- اخطار شفاهی و خصوصی .
ب- اخطار کتبی با درج در پرونده تحصیلی و کسر نمره انضباط.
ج- تغییر کلاس در س( در صورت وجود کلاس در پایه مشابه و تشخیص ضرورت از سوی مسئولین مدرسه)
د- اخراج موقت از مدرسه ( حداکثر 3 روز) با اطلاع  کتبی و قبلی به ولی دانش آموز.
ه- تغییر محل تحصیل در مدارس دیگر منطقه مربوط.
8-به اینجانب اطلاع داده شده  که درب مدرسه در ساعت مقرر باز و بعد از ساعت مقرر بسته خواهد شد. لذا مسئولیت آمد و رفت فرزندم را غیر از ساعات یاد شده می پذیرم و در این زمینه مسئولیتی متوجه مسئولین مدرسه نخواهد بود.
تبصره: به هیچ وجه دانش آموزی در ساعات رسمی اجازه خروج از مدرسه را نخواهد داشت مگربا تشخیص مسئولین مدرسه و اطلاع ولی دانش آموز.
9- در صورت وارد آمدن خسارت به اموال مدرسه از طرف دانش آموز، ولی  موظف به جبران خسارت می باشد . ضمنا چون هزینه های مدرسه بسیار سنگین  و اداره نمودن آموزشگاه فقط از طریق شهریه دانش آموزان میسر می باشد بنابراین خود را ملزم می دانم هر ماه طبق تعهد در قراردادنامه شهریه نسبت به تسویه حساب آن تا پایان دی ماه اقدام نماید.
• یاد آوری 1: مدرسه غیر دولتی عرفانعرفان با کادر قوی و با تجربه ، وظایف خود را در جهت رضایت خانواده انجام خواهد داد .
• اگر خدایی نکرده دانش آموزی میل و اشتیاق به مطالعه نداشته باشد قطعا از ادامه آموزشی متوقف خواهد شد.
• یادآوری 2 : رسیدگی به هر نوع اختلاف دانش آموزان با یکدیگر به عهده مسئولین آموزشگاه  می باشد، بدیهی است دانش آموزان عزیز ضمن رعایت حقوق یکدیگر و سلامتی دوستان از هر گونه درگیری و ناامنی پرهیز نمایند.

** استرداد شهریه بر اساس قانون آموزش و پرورش :

1- چنانچه دانش آموزی پس از ثبت نام قطعی و قبل از شروع سال تحصیلی از تحصیل در مدرسه غیر انتفاعی منصرف شود ، معادل 5 درصد شهریه را باید پرداخت نماید.
2-اگر دانش آموزی پس از شروع سال تحصیلی و قبل از امتحانات نوبت اول از تحصیل در مدرسه غیردولتی منصرف شود، معادل 50 درصد شهریه را باید بپردازد و پس از امتحانات نوبت اول کل شهریه باید پرداخت گردد.
3- نحوه پرداخت شهریه:

  نقدی         ارائه چک       اقساطی ، تسویه حساب تا تاریخ 20/10/94 

 

امضاء دانش آموز                                       نام و نام خانوادگی 
                                         

  بازگشت